Biežāk uzdotie jautājumi

Par termiņnoguldījumu

Kas var izmantot SmartDeposit platformu termiņnoguldījumu izvietošanai?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

SmartDeposit platforma ir radīta Latvijas rezidentiem - rīcībspējīgām personām, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu un kurām ir vismaz viens aktīvs konts kādā no Latvijas bankām.

 

Ja Jums ir konts AS Expobank, lūdzu, sazinieties ar SmartDeposit Klientu atbalsta centru, zvanot uz +371 661 55 777 vai rakstot uz smartdeposit@expobank.eu.

Kam pieder SmartDeposit platforma?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

SmartDeposit ir AS Expobank izveidotā tiešsaistes platforma, kas ir paredzēta termiņnoguldījumu no 500 līdz 15 000 eiro izvietošanai tiešsaistē, neapmeklējot bankas biroju.

 

AS Expobank ir viena no vecākajām bankām Latvijā, tā dibināta 1991. gadā. Bankas pamatvirziens ir Latvijas uzņēmumu kreditēšana, savukārt piedāvātais bonuss privātpersonām ir pievilcīgi termiņnoguldījumu procenti. Sīkāka informācija bankas mājaslapā – www.expobank.eu.

Kāda ir ieguldīto līdzekļu un procentu izmaksas kārtība?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Termiņnoguldījuma pamatsumma un uzkrātie procenti tiek izmaksāti tikai termiņa beigās, pirms tam ieturot iedzīvotāju ienākuma nodokli 20% apmērā.

Vai es varu pagarināt sava noguldījuma termiņu?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Automātiskā termiņnoguldījuma pagarināšana SmartDeposit platformā nav iespējama, tomēr Jums ir iespēja izvietot jaunu termiņnoguldījumu, noslēdzot jaunu līgumu.

Vai es varu saņemt noguldītos līdzekļus pirms termiņa beigām?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteikto, 14 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas Jums ir tiesības atteikties no SmartDeposit platformas pakalpojuma un saņemt atpakaļ noguldītos līdzekļus.

 

Ja vēlaties saņemt ieguldītos līdzekļus pēc LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteiktā termiņa, jāņem vērā, ka uzkrātie procenti netiks izmaksāti, kā arī tiks piemērots līgumsods 1% apmērā no ieguldītās summas.

Vai uz SmartDeposit platformā noguldīto termiņnoguldījumu attiecināma valsts garantētā atlīdzība?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Attiecībā uz SmartDeposit platformu tiek piemērota LR Noguldījumu garantiju likumā paredzētā garantētā atlīdzība noguldījuma un uzkrāto procentu apmērā (bet ne vairāk kā 100 000 eiro) vienam noguldītājam. Ja Jums ir vairāki garantētie noguldījumi, tos summē un uzskata par vienu garantēto noguldījumu.

Kādā valūtā ir iespējama termiņnoguldījuma izvietošana, izmantojot SmartDeposit platformu?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

SmartDeposit platforma ir paredzēta termiņnoguldījumu izvietošanai tikai eiro valūtā.

 

Ja vēlaties izvietot termiņnoguldījumu USD un RUB, lūdzu sazinieties ar SmartDeposit Klientu atbalsta centru, zvanot uz +371 661 55 777 vai rakstot uz smartdeposit@expobank.eu.

Vai es varu izvietot termiņnoguldījumu, kas ir lielāks nekā 15 000 eiro?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Ja vēlaties izvietot termiņnoguldījumu, kas pārsniedz 15 000 eiro, lūdzu, sazinieties ar SmartDeposit Klientu atbalsta centru, zvanot uz +371 661 55 777 vai rakstot uz smartdeposit@expobank.eu.

Kāda ir minimālā termiņnoguldījuma summa?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Termiņnoguldījuma summa, ko Jūs varat izvietot, izmantojot SmartDeposit platformu, ir no 500 līdz 15 000 eiro.

Vai SmartDeposit tiešām ir 100% attālināts pakalpojums?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Jā, pakalpojums ir pilnībā pieejams attālināti. Jums nebūs jāierodas klātienē bankā, lai varētu noguldīt termiņnoguldījumu.

Kā es varu izvietot termiņnoguldījumu, izmantojot SmartDeposit platformu?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

Lai izvietotu temiņnoguldījumu, Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa, jāveic personas neklātienes identifikācija un jānoslēdz līgums par termiņnoguldījuma izvietošanu. Visas šīs darbības ir veicamas attālināti Jums ērtā laikā un vietā.

Vai es varu saņemt arī citus AS Expobank pakalpojumus, izmantojot SmartDeposit platformu?

Icons / 24 / drop Created with Sketch.

SmartDeposit platforma ir paredzēta tikai termiņnoguldījumu izvietošanai. Tomēr Jums ir iespēja pieteikties citiem AS Expobank pakalpojumiem, sazinoties ar bankas Klientu apkalpošanas daļu, zvanot uz +371 670 43 534 vai rakstot uz info@expobank.eu.

Neatradāt atbildi?

Mēs izmantojam sīkdatnes

Funkcionālo sīkdatņu apraksts

Statistikas sīkdatņu apraksts

Mārketinga sīkdatņu apraksts

Vairāk informācijas par sīkdatnēm skatīt šeit