Sīkdatņu politika

SmartDeposit tīmekļvietnē www.smartdeposit.lv (turpmāk – smartdeposit.lv) tiek izmantotas sīkdatnes.

 

Informācija par sīkdatnēm

 

Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko šī pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad Jūs lietojat smartdeposit.lv. Nākamreiz apmeklējot smartdeposit.lv, pārlūkprogramma atcerēsies Jūsu darbības un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies darba valodu vai kontrolēs sīkdatņu paziņojuma attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt.

 

Sīkdatņu izmantošana smartdeposit.lv

 

Apmeklējot smartdeposit.lv, AS Expobank var reģistrēt informāciju par apmeklētāju, izmantojot sīkdatnes. AS Expobank var reģistrēt apmeklētāja informāciju par smartdeposit.lv apskatīšanas datumu un laiku, apmeklētāja izmantoto pārlūkprogrammu, apmeklētāja IP adresi un citu informāciju.

 

Ja apmeklētājs nav apmierināts ar sīkdatņu izmantošanu smartdeposit.lv, apmeklētājs tās var dzēst no sīkdatnēm paredzētās mapes interneta pārlūkā. Pārlūka iestatījumos var arī bloķēt sīkdatnes vai norādīt to, lai pirms sīkdatnes saglabāšanas datorā vai citā mobilajā ierīcē tiktu parādīts brīdinājuma paziņojums.

 

Apmeklētājs var atspējot sīkdatņu lietošanu savā datorā jebkurā brīdī - to iespējams izdarīt apmeklētāja pārlūkprogrammas iestatījumos. Šādā gadījumā apmeklētājam tomēr jārēķinās, ka, atspējojot sīkdatņu lietošanu, dažas funkcijas vietnē smartdeposit.lv var nestrādāt vai arī strādāt nepilnīgi. Ja apmeklētājs nevēlas saņemt sīkdatnes no vietnes smartdeposit.lv, apmeklētājam jāatver sava interneta pārlūka iespēja, jāatlasa izvērstie sīkdatņu uzstādījumi un jāpievieno smartdeposit.lv vietņu sarakstam, no kurām apmeklētājs nevēlas saņemt sīkdatnes savā datorā.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam apmeklēt www.allaboutcookies.org.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes

Funkcionālo sīkdatņu apraksts

Statistikas sīkdatņu apraksts

Mārketinga sīkdatņu apraksts

Vairāk informācijas par sīkdatnēm skatīt šeit